Google Pixel 6 sheh zbritjen e parë në para me ofertën e hershme të së Premtes së Zezë nga 499 dollarë (Kurseni 100 dollarë)

foto

Best Buy tani po ofron një zbritje të së Premtes së Zezë në telefonin inteligjent Android të zhbllokuar Google Pixel 6 128 GB me 549 dollarë të dërguar. Ata që aktivizohen në një operator sot mund ta ulin çmimin në 499 dollarë gjithashtu. Përputhet në Target ku anëtarët e RedCard mund të kursejnë një shtesë prej 5%, duke e bërë totalin 521,55 dollarë. Në secilin rast, ju po shikoni zbritjen e parë direkte në para në versionin e ri me deri në 100 dollarë kursime nga norma e zakonshme e përdorimit prej 599 dollarësh për të shënuar një nivel të ri të ulët të të gjitha kohërave.

Google Pixel 6 mbërriti muajin e kaluar dhe ofron përvojën më të fundit të markës Android të përqendruar rreth një ekrani 6,4 inç 90Hz. Gjithçka mundësohet nga çipi i parë i telefonit inteligjent Google Tensor dhe mbështetet nga 128 GB hapësirë ruajtëse. Më pas, mbrapa, po shikoni një grup kamerash me sensorë të dyfishtë për të kompletuar paketën më të fundit nga Google. Zhytuni në rishikimin tonë praktik dhe më pas shkoni më poshtë për më shumë.

Përdorni kursimet tuaja nga mbyllja në zbritjen e Black Friday Pixel 6 për të shënuar një nga kutitë e brendshme të Google. Aktualisht, duke u shitur për 30 dollarë në Amazon, do të gjeni një nga tre stilet e ndryshme transparente për të shfaqur ende pamjen e smartfonit tuaj të ri duke shtuar akoma një mbrojtje shtesë në përzierje.

Nëse po kërkoni të siguroni një zbritje në një tjetër smartphone Android të rangut të mesëm, tani OnePlus 8T është ulur në një çmim të ri prej 449 dollarësh, që është 150 dollarë më pak nga ajo që do të paguanit normalisht, dhe gjithashtu përfshin të shtuarat vlera e OnePlus Buds Z e paketuar falas, duke krijuar një alternativë bindëse ndaj marrëveshjes kryesore. Por në të dyja rastet, ndiqni përmbledhjen tonë të marrëveshjeve më të mira të aplikacioneve dhe lojërave pikërisht këtu.